gantry-media://Slidershow/slider_03_v1.jpg

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
III Niedziela Adwentu (Radujcie się)
16.12. 2018 r.

1. Dzisiaj msze św. o godz. 7.00, 10.00 , 16.00. W III niedzielę Adwentu zapalamy trzecią świecę na wieńcu adwentowym. Oznacza ona pasterzy, którzy jako pierwsi otrzymali dobrą nowinę o Bożym narodzeniu.
Również dziś rozpoczniemy Nowennę do Dzieciątka Jezus oraz Kwartalne Dni Modlitw o Życie Chrześcijańskie Rodzin.
2. Od poniedziałku do soboty, przez cały Adwent, zapraszamy na Roraty tj. śpiew Godzinek do Najświętszej Maryi Panny oraz msza św. wotywna o Najświętszej Maryi Pannie. Godzinki rozpoczniemy o godz.6.30, po nich msza święta. Serdeczne zapraszamy !
3. Środa - nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.00 i msza święta. Zapraszamy do spowiedzi przedświątecznej od godz. 14.00 - 17.30, z przerwą od 15.30 - 16.00. Obecni będą księża z innych parafii. O godz. 16. 00 spotkanie szkolnego koła Caritas w sali parafialnej. Po Mszy św. spotkanie parafialnego Caritas w sali parafialnej.
4. Piątek - od godz. 8.00 odwiedzimy chorych i starszych z posługą sakramentalną. Prosimy o zgłoszenie w zakrystii zainteresowanych .                                                                                                                                                   5. Sobota - spotkanie scholii oraz LSO po Roratach ( ok. godz. 7.30). 
6. Podziękowanie za złożoną ofiarę na wymianę okien w naszym kościele w kwocie 200 zł. Bóg zapłać!
7. Dziękujemy za sprzątanie naszej świątyni w minionym tygodniu Państwu: Solarczyk nr 62, Kania nr 163, Kania nr 172, Stec nr 17. O sprzątanie kościoła w najbliższą sobotę prosimy Państwo: Kania nr 286, Plata nr 230 oraz z Osady Augustyn nr 96, Świtecki nr 49.
8. Solenizantom i jubilatom bieżącego tygodnia a także chorym i cierpiącym życzymy wielu łask Bożych , opieki Matki Bożej oraz świętych Patronów.
9. W minionym tygodniu, do domu Ojca, odeszli; śp. Maria Szewczyk oraz śp. Grzegorz Kamiński. Dobry Jezu a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie!

 

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
II Niedziela Adwentu
9.12. 2018 r.

1. Dzisiaj msze św. o godz. 7.00, 10.00, 16.00. W II niedzielę Adwentu zapalamy drugą świecę na wieńcu adwentowym. Oznacza ona Betlejem, miejsce narodzin Zbawiciela. Również dziś przeżywamy dzień modlitw i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Z tej racji jest organizowana składka do puszek. Trwa Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom. W ramach tego dzieła są do nabycia świece na stół wigilijny. Dowolne ofiary złożone za świece, przeznaczone będą na pomoc potrzebującym dzieciom. Wszystkim, którzy włączą się w to dzieło składamy serdeczne Bóg zapłać!
2. Od poniedziałku do soboty, przez cały Adwent, zapraszamy na Roraty tj. śpiew Godzinek do Najświętszej Maryi Panny oraz msza św. wotywna o Najświętszej Maryi Pannie. Godzinki rozpoczniemy o godz.6.30, po nich msza św. Serdeczne zapraszamy !
3. Środa - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.00 i msza św. Pół godz. wcześniej Różaniec św. który poprowadzi kl. III Gimnazjum. W tym dniu zapraszamy uczniów kl.VIII i kl.III Gimnazjum wraz z rodzicami na kolejne spotkanie w ramach przygotowania do S. Bierzmowania. Po mszy św. spotkanie Rycerstwa Niepokalanej.  
4. Czwartek - przypada 37 rocz. wprowadzenia stanu wojennego. Modlić się będziemy za ofiary i oprawców tego wydarzenia.
5. Sobota - spotkanie scholii o godz. 8.00, w sali parafialnej. 
6. W niedzielę - rozpoczniemy Nowennę do Dzieciątka Jezus.  
7. Dziękujemy za sprzątanie naszej świątyni w minionym tygodniu Państwu: Niemiec nr 279, Peciak nr 234, Kolasa nr 247, Kolasa nr 343; o sprzątanie kościoła w najbliższą sobotę prosimy Państwo: Solarczyk nr 62, Kania nr 163, Kania nr 172, Stec nr 17.
8. Serdeczne podziękowanie za złożone ofiary na potrzeby Parafii oraz członkom Rady Parafialnej za ich zebranie. Bóg zapłać!
9. Solenizantom i jubilatom bieżącego tygodnia a także chorym i cierpiącym życzymy wielu łask Bożych , opieki Matki Bożej oraz świętych Patronów.