gantry-media://Slidershow/slider_03_v1.jpg

17.12 - 23.12.2018

3) + Kazimierz Pustułka od Grzegorza Tudaj (poza parafią)
Wtorek - 7.00 - 1) + Kazimierz Tokarz z ok. urodzin
                                2) + Anna Majchrzak od siostrzenicy Agaty z Czarnej z rodziną (poza parafią)
                                3) + Kazimierz Pustułka od pracowników Przychodni Okulistycznej z N.Sącza (poza parafią)
                 14.00  - Msza św. żałobna za śp. Grzegorza Kamińskiego
Środa - 7.00 - 1) + Maria Szwed od Adama z rodziną
                             2) + Kazimierz Pustułka od Alicji i Marcina Iwan
                             3) + Kazimierz Pustułka od Pabianów z Barcic (poza parafią)
             17.00 -  + Zofia i Antoni Bober w rocz. śmierci Antoniego
Czwartek - 7.00 - 1) + Mieczysław Leszek Jodłowski
                                    2) + Kazimierz Pustułka od Janiny Godoń
                                    3) + Kazimierz Pustułka od Ogorzałych z Koszalina (poza parafią)
Piątek - 7.00 - 1) + Antoni Zieliński w 4 rocz. śmierci od syna Józefa z rodziną
                             2)  + Anna Majchrzak od rodziny Kurzejów z Obidzy
                             3)  + Kazimierz Pustułka od rodziny Grońskich z Brzyny (poza parafią)
Sobota - 7.00 - 1) + Jerzy Łoboda w 2 rocz. śmierci wspominając braci: Stanisława i Kazimierza
                               2) + Antonina Majerska w 30 dzień po śmierci od córki Barbary
                               3) + Kazimierz Pustułka od kolegi Stanisława Babika z rodziną (poza parafi
Niedziela - 7.00 - 1) + Wiktoria Mordarska z ok. imienin od córki z rodziną
                                    2) + Anna Majchrzak od Jana Kwoka z rodziną z Juraszowej
                                    3) + Kazimierz Pustułka od żołnierzy i pracowników wojska z Dębicy (poza parafią)
                   10.00  -  + Stanisław Bober
                   16.00  -  Dziękczynno-błagalna dla całej rodziny Bieryt

Intencja Apostolstwa Modlitwy na grudzień : Intencja ewangelizacyjna Aby osoby zaangażowane w posługę przekazu wiary potrafiły znaleźć język właściwy dla                                                                                                                                                    dzisiejszych czasów, w dialogu z kulturami.