gantry-media://Slidershow/slider_03_v1.jpg

28.11 – 4.12.2022

Poniedziałek - 7.00 – 1) + Stanisław Pierzchała w 1 rocz. śm. od żony i dzieci
                                             2) + Jan Guc od Kingi i Łukasza Zwolińskich z córką / poza parafią /
+ Jan Guc od Marii Jurek ( poza parafią )
Wtorek - 7.00 1) + Józef ( w rocz. śm.) i Rozalia Florek
                              2) + Jan Guc od Kingi i Marka Ogorzałek  ( poza parafią )
+ Jan Guc od rodziny Krzak z Mostek ( poza parafią)
Środa - 7.00 – 1)+ Maria Iwan od Stowarzyszenia Rodzin Katolickich w Gaboniu
                             2) + Jan Guc od Izabeli i Pawła Zwolińskich z rodziną  ( poza parafią )
+ Jan Guc od Agnieszki i Rafała Szabla ( poza parafią)
             18.00 – + Stanisława Czerpak z ok. imienin
Czwartek - 7.00 – 1) + Maria Florek w rocz. śm. wspominając męża Michała od syna Stanisława
                                     2) + Jan Guc od Beaty i Piotra Hebda z synem
+ Jan Guc od Marii Szabla z rodziną ( poza parafią)
                    18.00 - + Helena, Stanisław, Jan Cabała oraz Adam Sychowski
Piątek - 7.00 – 1)  Zmarli z rodziny Szumacher i Gancarczyk
                               2) + Jan Guc od Karoliny i Rafała Serafin    ( poza parafią )
+ Jan Guc od Marty Ślęczek z rodziną ( poza parafią)
              18.00 – Dziękczynno-błagalna w int. Dawida z ok. 18-urodzin od rodziców i rodzeństwa
Sobota - 7.00 - 1) + Ks. Stanisław Karabin
Niedziela - 7.00 - 1) + Wiktoria ( w rocz. śm.) i Władysław Mordarski
                                    2) + Jan Guc od Małgorzaty i Krzysztofa Koniecznych z rodziną   ( poza parafią )
+ Jan Guc od rodziny Kamińskich ( poza parafią)
                    10.00 – Za Parafian
                                     Chrzest święty: Laury Job
                    16.00 – Dziękczynno-błagalna w int. Michaliny Rusin z ok. 1-urodzin oraz w int. rodziny

Intencja Apostolstwa Modlitwy na listopad 2022:  Módlmy się, aby dzieci, które cierpią - te, które żyją na ulicach, ofiary wojen, sieroty - miały dostęp do edukacji i mogły na nowo                                                                                                                                zaznać uczucia ze strony rodziny.